О нас

Fish Club - це компанія вже з 11-ти річним стажем, що динамічно розвивається. Наш колектив склався з високих професіоналів бізнесу риби і морепродуктів, які люблять свою справу, розбираються у всіх аспектах своєї професії і хочуть робити життя і роботу людей простіше, краще і смачніше.

Ми поставляємо рибу, ікру і морепродукції безпосередньо з багатьох країн світу. Всі поставки і якість продукції, що поставляється контролюються нашими співробітниками. Продукція зберігається в морозильних складах при температурі -18 -24 ° С.

Власна служба логістики організовує доставку замовлень клієнтам. На всьому шляху контролюються умови зберігання і транспортування продукції.

Компанія Fish Club любить і цінує своїх клієнтів незалежно від їх статусу і обсягів закупівлі. Ресторани, бари, кафе, підприємства громадського харчування, готелі користуються нашими послугами і поставляється продукцією. І звичайно ж звичайні, прості люди, які втомилися від обману, низькоякісних продуктів з супермаркетів і хочуть вживати в їжу екологічно чисту, високоякісну рибу, ікру і морепродукти. Наша продукція є екологічно чистою, практично вся вона заморожується в море на бортах рибальських траулерів. Тут вона не проходить ніякої передпродажної підготовки, не накачується гелями, розчинами, покращувачами і іншими шкідливими для здоров'я інгредієнтами.

У Fish Club - це завжди найсмачніша ікра, свіжоморожена риба та морепродукти з доставкою і посмішкою! Наш клієнт завжди задоволений і прав!